Global Engineering Solution Partner „...być partnerem w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań”

czwartek, 23.11.2017 15:34

Zespół

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe
Prezes Zarządu mgr inż. Marek J. Stengert +48 516 179 263 mstengert@cermar.com.pl
Asystent Biura Zarządu Aleksandra Korczyńska +48 91 489 45 67 office@cermar.com.pl
Księgowość mgr Elżbieta Pokucińska +48 790 777 594 ksiegowosc@cermar.com.pl
Kierownik Projektu mgr inż. Jarosław Chyliński +48 508 095 644 jchylinski@cermar.com.pl
Zastępca Kierownika Produkcji mgr inż. Leszek Szarejko +48 790 777 615 lszarejko@cermar.com.pl
Kierownik produkcji Sławomir Łukaszewski +48 570 154 102 slukaszewski@cermar.com.pl
Kierownik Projektu / Główny Spawalnik mgr inż. Wiesław Wymiatał +48 513 188 587 wwymiatal@cermar.com.pl
Kierownik Działu Kontroli Jakości Piotr Małysza +48 790 695 444 pmalysza@cermar.com.pl
Inspektor kontroli jakości Andrzej Borkowski +48 785 981 528 aborkowski@cermar.com.pl
Technolog mgr inż. Marcin Fryt +48 501 177 235 mfryt@cermar.com.pl
Kierownik Działu Zakupów mgr inż. Arkadiusz Andrelczyk +48 501 659 410 aandrelczyk@cermar.com.pl
Młodszy Inżynier Spawalnik mgr inż. Daniel Kopeć +48 790 328 444 dkopec@cermar.com.pl
Inspektor BHP Marek Korszlak +48 604 119 367 mkorszlak@cermar.com.pl
Mistrz Budowy Konstrukcji Stalowych Andrzej Brodowski
Monter Konstrukcji Stalowych 25 pracowników
Spawacz Konstrukcji Stalowych 40 pracowników
Mistrz Obróbki Skrawaniem Waldemar Sowa
Operator Obrabiarek 8 pracowników


„Być partnerem w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań”

"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013"
Nr umowy o dofinansowanie: UDA-RPZP.01.01.03-32-059/12-00 z dnia 27.06.2014 r.
Tytuł projektu: "Rozbudowa zakładu poprzez zakup innowacyjnych urządzeń wykorzystywanych w procesie spawania"
Beneficjent: Cermar Industry Sp. z o.o.

projekt i wykonanie: virtual people